608, de Bouw B, Yuanzheng-de Ondernemingsbouw, Road van No.19 Langshan, Nanshan-district, Shenzhen, China
Thuis Producten

USB-de Video vangt Doos

Certificaat
Van goede kwaliteit Hoofdbeëindigenbewerker voor verkoop
Van goede kwaliteit Hoofdbeëindigenbewerker voor verkoop
Klantenoverzichten
Het Bravoapparaat wordt ontworpen met vriendschappelijk SMS en hoge prestaties in 4K-codeur.

—— Kalid Masood al-Awini

Wij gebruiken de Multiplextelegraaf en de hoogte - dichtheid QAM van Bravo. Ik denk dit perfecte in China is.

—— Yun Yang

Wij coorperate met Bravo in Levende stromende Videocodeur, die de beste steun voor ons is om de nieuwe media markt te krijgen.

—— Li-Li

Met de beste samenwerking met Bravo in Digitale hoofdeindoplossingen, hopen wij om nieuwe zaken in VOD-oplossingsbasis op kabelnetwerk te maken.

—— Adeesh Nayak

De de oplossingscodeur van Bravointel chipset is zeer hoog - kwaliteit in beeld en de lagere output van het beettarief. Perfect!!!!!!!

—— Farooq

Wij gebruiken de Audiocodeur van Bravo met FM/AM-tunerinput, is het de beste oplossing voor ons om kosten te besparen.

—— Andrii khromets

Ik ben online Chatten Nu

USB-de Video vangt Doos

(16)
China OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX fabriek

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

Datasnelheid Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar 100G 100GBASE-SR4 100 m MMF MPO 100G 100GBASE-CWDM4 LR4 Lite 2 km SMF Dubbele LC 100G 100GBASE-PSM4 2 km SMF Dubbele LC 100G 100GBASE-LR4 10 km SMF ... Read More
2019-04-28 17:41:25
China BWFCPC - 8413 USB de Video vangt Doos, Vrije Bestuurder HD USB 3,0 Vangst fabriek

BWFCPC - 8413 USB de Video vangt Doos, Vrije Bestuurder HD USB 3,0 Vangst

De videodoos + HDMI& BNC& AV aan USB + de Convertor Mobiel en Draagbaar A/V vangen Vangt één van het volgende • SDI + bedde audio + analoge audio in • HDMI + bedde audio + analoge audio in • DVI + audio • ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China 1920 X 1080 vangt de Videodoos HDMI BNC DVI van P 60Hz aan USB-Convertor Mobiel A/V fabriek

1920 X 1080 vangt de Videodoos HDMI BNC DVI van P 60Hz aan USB-Convertor Mobiel A/V

De videodoos + HDMI& BNC& DVI aan USB + de Convertor Mobiel en Draagbaar A/V vangen Uitstekende Videoverwerking: • Steun tot de video van 1920 x 1080p 60Hz • Videooutputsteun tot 1920x1080p 60 Herz • De video ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China Verbind gemakkelijk Vangst Videousb met de Multivertoning van HDMI met Audioadapter fabriek

Verbind gemakkelijk Vangst Videousb met de Multivertoning van HDMI met Audioadapter

De videodoos + HDMI& BNC& CVBS aan USB + de Convertor Mobiel en Draagbaar A/V vangen Productieinleiding • USB aan de Multivertoning van HDMI met audioadapter • Verbind gemakkelijk veelvoudige vertoningen met ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China HDMI BNC SDI aan USB-Opnameapparaat, het Vrije Videovastlegapparaat van Bestuurdersmac USB fabriek

HDMI BNC SDI aan USB-Opnameapparaat, het Vrije Videovastlegapparaat van Bestuurdersmac USB

De videodoos + HDMI& BNC& SDI aan USB + de Convertor Mobiel en Draagbaar A/V vangen Productieinleiding De Vediodoos is ware HDTV het digitale formaat kaart voor PC vangt. Loss-less video vangt via HDMI... Read More
2018-10-19 10:58:57
China De hoge snelheid DB9 aan USB-Video vangt Doosvangst Al Signaal van BR HD A/V- fabriek

De hoge snelheid DB9 aan USB-Video vangt Doosvangst Al Signaal van BR HD A/V-

De Usbvideo vangt box+ DB9 aan USB + Mobiele Convertor en Draagbare A/V vangen Productieinleiding Video vang Doos, is het vangstmateriaal voor het vangen van videobron van VHS wordt ontworpen, V8, DV, DVD en ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China Draagbare A/V vangen YPbPr aan het Opnameapparaatfcc van USB Video-audio Certificaat fabriek

Draagbare A/V vangen YPbPr aan het Opnameapparaatfcc van USB Video-audio Certificaat

De Usbvideo vangt box+ YPbPr aan USB + Mobiele Convertor en Draagbare A/V vangen Productieinleiding Video vang Doos, kan hoogte vangen - kwaliteit video en audio grondig USB. De Plug en Play, geen behoefte om ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China Video van de Bestuurdersusb van CVBS de Vrije vangt Doos, vangt USB 3,0 Havensvideo HD fabriek

Video van de Bestuurdersusb van CVBS de Vrije vangt Doos, vangt USB 3,0 Havensvideo HD

De Usbvideo vangt box+ CVBS aan USB + Mobiele Convertor en Draagbare A/V vangen Productieinleiding Met USB 3,0 de snelste snelheid van de gegevensoverdracht, het eenvoudig en krachtig is om de video en de audio ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China Echt vangt het Externe USB Videovastlegapparaat van PnP Één Enkel Kanaalhd HDMI Videosignalen fabriek

Echt vangt het Externe USB Videovastlegapparaat van PnP Één Enkel Kanaalhd HDMI Videosignalen

De Usbvideo vangt box+ ASI aan USB + Mobiele Convertor en Draagbare A/V vangen Productieinleiding Het te hoeven om geen bestuurder te installeren, en het is echt PnP. Het is compatibel met Vensters, Linux, OS X ... Read More
2018-10-19 10:58:57
China Draagbare A/V vangen Usb-Video vangen Doos Gemakkelijk om Steun AV Cature aan USB3.0 te dragen fabriek

Draagbare A/V vangen Usb-Video vangen Doos Gemakkelijk om Steun AV Cature aan USB3.0 te dragen

De Usbvideo vangt box+ DVI aan USB + Mobiele Convertor en Draagbare A/V vangen Productieinleiding • AV aan USB3.0-Video vang doos, is het gemakkelijk te dragen, superieure superieure prestaties hebben, ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Page 1 of 2|< 1 2 >|