608, de Bouw B, Yuanzheng-de Ondernemingsbouw, Road van No.19 Langshan, Nanshan-district, Shenzhen, China
Thuis ProductenUSB-de Video vangt Doos

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optical tranciever

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Bravo
Certificering: CE, TUV, FC, RoHS, ISO
Modelnummer: SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: 1
Levertijd: 7 dagen per 1000 stukken
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000000 stukken
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
QSFP28: 100G, 100m~40km QSFP+: 40G, 300M~40km
SFP28: 25G, 100~10km SFP+: 10G, 300m~80km
xfp: 10G, 300m~80km SFP: 1.25G, 10km~160km
DAC: 10G~100G, 2M, 3M, 5M, 7M, 10m AOC: 10G~100G, tot 100m
MUX/DEMUX: 4~42 kanalen Verenigbaarheid: Huawei, Jeneverbes, Dell, CISCO, D-Verbinding, HP, Uiterste, Intel, H3C, Ericsson, Ciena, Adlran enz

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

Datasnelheid Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar
100G 100GBASE-SR4 100 m MMF MPO
100G

 

100GBASE-CWDM4

 

LR4 Lite

2 km SMF Dubbele LC
100G

 

100GBASE-PSM4

2 km SMF Dubbele LC
100G 100GBASE-LR4 10 km SMF Dubbele LC
100G 100GBASE-ER4 30/40 km SMF Dubbele LC

 

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Datasnelheid Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar
40G 40GBASE-SR4 300 m MMF MPO/MTP
40G 40GBASE-LR4 Lite 2 km SMF Dubbele LC
40G 40GBASE-LR4 10 km SMF Dubbele LC
40G 40gbase-PLRL 2 km SMF MPO/MTP
40G 40GBASE-ER4 30/40 km SMF Dubbele LC

 

 

SFP28

 

•Sopportsdatasnelheid van 25Gb/s
•De rendabele SFP28-oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe
•Volgzaam met sff-8472

 

Datasnelheid Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar
25G 25gbase-SR 100 m MMF Dubbele LC
25G 25gbase-LR 10 km SMF Dubbele LC

 

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Datasnelheid Toepassing

Afstand

Tot

Media Type Schakelaar
10G 10gbase-SR 300m MMF Dubbele LC
10G 10gbase-LR Lite 2km SMF Dubbele LC
10G 10gbase-LR 10km SMF Dubbele LC
10G 10gbase-ER 40km SMF Dubbele LC
10G 10gbase-Zr 80km SMF Dubbele LC

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

 

Datasnelheid Toepassing

Afstand

Tot

Media Type Schakelaar
10G 10gbase-SR 300m MMF Dubbele LC
10G 10gbase-LR 10km SMF Dubbele LC
10G 10GBASE-LR40-1310 40km SMF Dubbele LC
10G 10gbase-ER 40km SMF Dubbele LC
10G 10gbase-Zr 80km SMF Dubbele LC

 

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Datasnelheid Toepassing

Afstand

Tot

Media Type Schakelaar
1.25G SFP-GE-SX 550 m MMF Dubbele LC
1.25G SFP-GE-LX 10 km SMF Dubbele LC
1.25G SFP-GE-LX40-1310 DFB 40 km SMF Dubbele LC
1.25G SFP-GE-ZX 80 km SMF Dubbele LC
1.25G SFP-GE-EZX 120km SMF Dubbele LC
1.25G SFP-GE-EZX 160km SMF Dubbele LC

 

DAC

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

 

Datasnelheid

 

Toepassing

Afstand

Tot

 

Media Type

 

Schakelaar

100G Qsfp28-4sfp28-DAC 5m Passieve Kabel QSFP28-4SFP28
100G Qsfp28-DAC 5m Passieve Kabel QSFP28 aan 4SFP28
40G Dac-qsfp-4SFP 5m Passieve Kabel QSFP+ aan 4SFP+
40G Dac-QSFP 5m Passieve Kabel QSFP+ aan QSFP+
25G 25gbase-Cr 5m Passieve Kabel SFP28 aan SFP28
10G Dac-SFP-10GB 10m Passieve Kabel SFP+ aan SFP+

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

 

 

Datasnelheid

 

Toepassing

Afstand

Tot

 

Media Type

 

Schakelaar

100G Aoc-qsfp28-4SFP28 100m AOC-Kabel QSFP28-4SFP28
100G Aoc-QSFP28 100m AOC-Kabel QSFP28-QSFP28
40G Aoc-qsfp-4SFP 100m AOC-Kabel Qsfp-4SFP
40G Aoc-QSFP 100m AOC-Kabel Qsfp-QSFP
10G Aoc-SFP-10GB 100m AOC-Kabel Dubbele LC

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Datasnelheid Landbouwbedrijffactor Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar
10G SFP+ SFP-cwdm-ER 40 km SMF Dubbele LC
10G SFP+ SFP-cwdm-Zr 80km SMF Dubbele LC
10G SFP+ SFP-dwdm-ER 40km SMF Dubbele LC
10G SFP+ SFP-dwdm-Zr 80km SMF Dubbele LC
10G XFP XFP--Cwdm-ER 40 km SMF Dubbele LC
10G XFP Xfp-cwdm-Zr 80km SMF Dubbele LC
10G XFP Xfp-dwdm-ER 40km SMF Dubbele LC
10G XFP Xfp-dwdm-Zr 80km SMF Dubbele LC
10G XFP Melodieuze DWDM 80km SMF Dubbele LC
1G SFP SFP-cwdm-ZX 80km SMF Dubbele LC
1G SFP SFP-cwdm-EZX 120km SMF Dubbele LC

 

 

Bidi (Tweerichtings)

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Datasnelheid Landbouwbedrijffactor Toepassing Afstand tot Media Type Schakelaar
10G SFP+

10gbase-BX

1270/1330

20km SMF Enige LC
10G SFP+

10gbase-BX

1270/1330

40km SMF Enige LC
10G SFP+

10gbase-BX

1270/1330

60km SMF Enige LC
10G SFP+

10gbase-BX

1490/1550

80km SMF Enige LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

20km SMF Enige LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

40km SMF Enige LC
1G SFP

GE-BX

1310/1550

20km SMF Enige LC
1G

SFP

 

GE-BX

1310/1550

40km SMF Enige LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

60km SMF Enige LC
1G SFP

GE-BX

1310/1550

60km SMF Eenvoudige LC
1G SFP

GE-BX

1490/1550

80km SMF Eenvoudige LC

 

 

 

OPTISCHE TRANCIEVER VAN SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX

 

 

Product

 

Golflengten

Passband (NM) @ -0.5dB Bandbreedte

 

Kanaal

 

Schakelaar

CWDM- Mux- 1RU 1270-1610 ±6.5/±7.5 4/8/16/18 FC/LC/SC/ST
CWDM- Mux- LGX 1270-1610 ±6.5/±7.5 4/8/16/18 FC/LC/SC/ST
CWDM- Mux--ABS 1270-1610 ±6.5/±7.5 4/8/16/18 FC/LC/SC/ST
DWDM- Mux- 1RU C21-C61 > 0,25 4/8/16/32/40 FC/LC/SC/ST
DWDM- Mux- LGX C21-C61 > 0,25 4/8/16/32/40 FC/LC/SC/ST
DWDM- Mux--ABS C21-C61 > 0,25 4/8/16/32/40 FC/LC/SC/ST

 

 

Contactgegevens
Bravo Communication International Limited

Contactpersoon: Henry

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten